עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע עין חרוד חוויות ונופש למרגלות הגלבוע
#
#
#
#

מסלולי אופניים

 
תצפית האירוסים, אורך המסלול: 11 ק”מ, משך זמן: 2-4 שעות
מסלול פשוט ונוח הסובב את ראשה של גבעת המורה, ומציע שלל תצפיות מרהיבות של 360º. המסלול מתחיל ביער אורנים ועובר אל שטחים פתוחים וירוקים כאשר פריחה ססגונית הכוללת את האירוס הנצרתי הגדול והכהה תלווה אתכם לכל אורכו של המסלול. לאחר 2 ק”מ של עלייה מתונה תמשיכו ב- 8 ק”מ של דיווש בירידה קלה ונעימה. המסלול מומלץ למשפחות בדרגת מתחילים.
מרחק נסיעה מעין חרוד: 7 ק”מ , זמן נסיעה: 10 דק’

נחל תבור אקסטרים, אורך המסלול: 28 ק”מ, משך זמן: 4-6 שעות
לרוכבים במסלול זה, שנחשב כמסלול “חובה” לכל רוכב  מתקדם, מצפה חוויה ייחודית ועוצרת נשימה. עליות מאתגרות, ירידות המשחררות קריאות התפעלות, מרחבים ירוקים ומעברי מים ובוץ גם באביב ובתחילת הקיץ.
במהלך המסלול תוכלו לחנות למנוחה קצרה בשפע התצפיות הצופות אל הירמוך, הרי גלעד והכינרת ולדווש להנאתכם בערוץ נחל התבור אשר יספק לכם את הפן המהנה של הרכיבה בבוץ ובמים.
מרחק נסיעה מעין חרוד: 24 ק”מ , זמן נסיעה: 25 דק’

יער בית קשת, אורך המסלול: 18 ק”מ, משך זמן: 3-4 שעות

הקרן הקיימת לישראל הכשירה,  בשולי הרי נצרת, עשרות קילומטר של דרכי יער כחלק מהניסיון לשמר את יער אלוני התבור של בית קשת שהוא שריד ליער פארק גדול שכיסה  בעבר חלקים גדולים של הגליל התחתון. הרכיבה מספקת חוויה של יער קדום בין עצי ענק, פריחה אביבית ונופי גליל פתוחים.
הרכיבה בשטח זה משלבת בין רכיבה בגבעות פתוחות לרכיבה ביער העבות.
מרחק נסיעה מעין חרוד: 21 ק”מ , זמן נסיעה: 25 דק’

pic3
מסלולי אופניים
pic1